אצלך בבית -NIPT בדיקת

ניתן לקבל החזר על השירות מביטוחים פרטיים, ומקופות החולים בהתאם לתקנון ולכיסוי הביטוחי

בייבי-קר מלווים אתכם בכל שלב מתכנון ההריון ועד הבייבי, באופן פרטי, בזמן ובמקום שנוח לכם!

השקנו עבורכם יחד עם רופאים מומחים בתחום מגוון שירותים מפנקים שיעזרו לכם להגיע הכי מוכנים לבייבי החדש.

הצוות הרפואי והפרא-רפואי שלנו נבחר בקפידה כאשר כל אחד ואחת מהצוות הוא מהמובילים בתחומו.

זאת כדי שתרגישו בידיים הכי מקצועיות שיש לאורך כל הדרך!

אנחנו כאן כדי להקל עליכם בעת ביצוע הבדיקה: אחות בעלת ניסיון תגיע לביתכם או למקום העבודה בשעה שנוחה לכם, אנו ניקח את הדגימה ונדאג לכל השאר!

בדיקת NIPT הנה בדיקות דם שניתן לבצע החל מהשבוע העשירי להריון, ומטרתה לאתר מומים גנטים- הפרעות כרומוזומליות בעובר ללא סיכונו, באחוזי דיוק גבוהים מאוד: מעל 99.9% בחלק מהתסמונות, בהן תסמונת דאון, תסמונת אדוארדס ותסמונת פאטו בעובר.

אנו מציעים מגוון אפשרויות לביצוע הבדיקה

- בדיקה בסיסית (מיניניפט)

- בדיקות מורחבות (מטרניטי)

- בדיקה מורחבת פלוס (גנומטי)

* ניתן לקבל החזר מקופות החולים בהתאם לתקנון ולכיסוי הביטוחי.

* לא נדרשת הפנייה לביצוע הבדיקה.

בדיקת מיניניפט – בודקת את 3 הטריזומיות השכיחות: 21, 18 ו- 13 (בהתאמה: תסמונת דאון, אדוורדס ופטאו) ובנוסף עוד 4 תסמונות שמקורן בזוג כרומוזומי המין של העובר. מתאימה לכל מי שרוצה לבצע בדיקה מצומצמת ואטרקטיבית במיוחד מבחינת מחירה.

 

בדיקת מטרניטי – יודעת לאתר 17 תסמונות, ייתרונה הוא בכך שהיא מתאימה גם להריונות מרובי עוברים, שלא כמו רוב בדיקות ה- NIPT המוצעות בישראל.

 

בדיקת גנומיטי – הבדיקה המתקדמת ביותר בישראל. הבדיקה מאתרת מספר סוגי מומים בעובר:

  • טריזומיות או מונוזומיות – טריזומיה היא מצב אבנורמלי בו השתכפל כרומוזום נוסף באחד מ- 23 זוגות הכרומוזומים של העובר. בדיקת גנומיטי יודעת לאתר 9 תסמונות מסוג זה, מהן 4 שמקורן בזוג כרומוזומי המין של העובר.

  • מיקרודלישנס – מומים שמקורים בחסרים קטנים ברצף ה- DNA, למשל: תזמונת די ג'ורג', פראדר ווילי, קרידושה. הבדיקה יודעת לזהות 7 תסמונות הנגרמות בדרך זו.

  • חסרים והכפלות – מומים הנגרמים מכך שחלק מהכרומוזום חסר (אינו קיים) או מוכפל (מופיע יותר מפעם אחת – בד"כ פעמיים). החלק החסר או המוכפל יכול להיות בגדלים שונים ולגרום לתסמונות שונות. בדיקת גנומיטי היא היחידה בארץ שסורקת את כלל ה- DNA של העובר לאיתור חסרים והכפלות מגודל של MB7. בדרך זו ניתן לאתר מאות תסמונות - לכן גנומיטי היא הבדיקה הקרובה ביותר לבדיקת מי השפיר הקיימת כיום.

התקשרו עכשיו

1700-50-90-40

השאירו פרטים ונחזור אליכם

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon